Geoblog.pl    puolalaiset    Podróże    TOUREdeASIA    casino casino casion and old town w pocie czola

casino casino casion and old town w pocie czola

Makau
Makau, Macau

rano zachowalam sie jak blondynka i zablokowalam swoj polki tel:) zapomnialam pinu....przypomnial mi sie dopiero po zablokowaniu....:) teraz potrzebuje puk:) o 11.45 zlapalysmy prom do Macau . plynie godzine i kiszt ok 280 dolarow HK w dwie storny,,,Macaou jak macau goraco ...zobaczylysmy casino...czy byysmy to nasza tajemnica:) pozniej stare miasto .....tu dziewczyny nie chcialy chodzic bo za goaco...odczuwaja juz trudy podrozy:) z tego co zobaczyam to taka mala portugalia....i pozniej do promu i do HK....na stacji sie roztalysmy i dziwczyny jeszcze nie dotarly:) jutro plaza

rspoland
rspoland - 2009-06-18 19:06
No no taka portugalia:) nie widze zdjęc spod katedry Św Pawła, czyżby stare miasto pominiete ? myśmy wzieli taksówkarza przewodnika na 6h i jezdzil wszedzie stawalismy na 15-20 min itd................ Zakołysalo was na wodolocie? od dużego tankowca?

lookasoo
lookasoo - 2009-06-19 09:34
nie wiem, kto projektował te budynki, most, estakade itd. ale musiał być nieźle spalony :) oczywiście od słońca :D

Kinga
Kinga - 2009-06-19 11:16
Paula, podaj maila do tego chinczyka od kawy, bo chyba mamy problem

Darek
Darek - 2009-06-19 17:14
Paula coraz częściej widuję Cię w spódniczkach:)))super:) Czyżby azjatycki klimat tak pozytywnie na Ciebie wpływał?:)

zwiedziła 12% świata (24 państwa)
Zasoby: 134 wpisy134 186 komentarzy186 1378 zdjęć1378 0 plików multimedialnych0

25.07.2014 - 29.08.2014